لوله بازکنی پیروزی

مجموعه لوله بازکنی خانی، با 20 سال سابقه کاری در حوزه لوله بازکنی پیروزی، چاه بازکنی و تخلیه چاه، تعمیر و تعویض لوله‌ها، تشخیص ترکیدگی، نشتی لوله‌ و تعمیر آن، لوله کشی صفر تا صد ساختمان‌های مسکونی و تجاری و تمامی تعمیرات آن، توسط کادری مجرب، متخصص و کاربلد (دارای عدم سوء پیشینه) با دستگاه‌های پیشرفته و کامل، استاندارد و بروز مشغول فعالیت است. برای درخواست اعزام سرویسکار فوری در هر ساعتی از شبانه‌روز با شماره 09126908216 تماس بگیرید تا نیروهای ماهر و با تجربه در کمتر از 20 دقیقه در محل مورد نظر شما با کارشناسی رایگان حضور پیدا کنند. 

لوله باز کنی پیروزی در تهران

لوله بازکنی پیروزی یکی از خدمات شرکت لوله بازکنی خانی است. گرفتگی لوله برای ساختمان‌هایی که چندسالی از ساخت آنها گذشته است یا در ساختمان‌هایی که تازه ساخته شده‌اند به دلیل ریختن ماسه و سیمان بسیار عادی و رایج است. شرکت بهترین لوله بازکنی در پیروزی با در اختیار داشتن افراد با تجربه و متخصص بصورت شبانه روزی و فوری و بدون کثیف کاری آماده خدمت‌رسانی به همشهری‌های عزیز می‌باشد.

هدف ما ارائه راه حل‌های مدرن و نوآورانه برای برطرف کردن مشکلات شماست. گرفتگی و نشتی مسائل اجتناب پذیری هستند که در طی گذر زمان پیش می‌آیند، به ویژه برای لوله کشی‌های سیستم فاضلاب ساختمان‌ها. شرکت ما توسط متخصصین لوله بازکنی فوری پیروزی بررسی‌های لازم را انجام داده و سپس اقدام به ارائه خدمات مورد نیاز می‌کنند. که این خدمات عبارتند از: تعویض و تعمیرات و یا نصب لوله‌های قدیمی و جدید، باز کردن هرگونه گرفتگی، برطرف کردن نشتی‌های موجود، تخلیه چاه در منطقه پیروزی و غیره. شرکت ما تنها شرکت دارای مجوز فعالیت در حوزه لوله کشی در سراسر تهران است.

نصب توالت فرنگی

برای نصب توالت فرنگی باید آن را به فرد متخصص در زمینه توالت فرنگی بسپارید اگر خودتان اقدام به نصب توالت فرنگی بکنید باعث می‌شود بطور دائم دچار گرفتگی شود یا بطور منظم کار نکند. انجام هر کاری به تخصص نیاز دارد و به آن سادگی‌ها که به نظر می‌رسد نیست! نصب توالت نیز طی مراحلی به صورت اصولی باید نصب شود.

لوله کشی آب و فاضلاب در پیروزی

لوله کشی آب و فاضلاب در پیروزی

لوله کشی فاضلاب گرچه به ظاهر عملی ساده بنظر می‌رسد، اما اگر طبق اصول صحیح انجام نشود علاوه بر اینکه از نظر اقتصادی ممکن است ایجاد ضرر و زیان نماید به همین دلیل باید به افراد با تجربه بسپارید تا اصولی انجام شود. لوله کشی ساختمان‌ها یکی از مهمترین بخش‌های آن را تشکیل می‌دهد. نباید با سهل انگاری یا کمتر کردن هزینه‌ها از افراد غیر حرفه‌ای کمک گرفت.

هزینه لوله بازکنی پیروزی چقدر است؟

هزینه نهایی پرداختی شما به سرویس کار لوله بازکن به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد از جمله موارد زیر:

1. مدت زمان صرف شده جهت باز کردن گرفتگی

2. نوع روش استفاده شده جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب

3. اگر گرفتگی لوله سخت باشد و مدت زمان بیش از حد معمول لازم باشد تا بتوان گرفتگی را رفع نمود.

4. موارد گرفتگی لوله بیشتر از یک مورد باشد.

لوله بازکنی شبانه روزی پیروزی رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب در پیروزی را به ما بسپارید تا کمتر از نیم ساعت (فوری) و بدون کثیف کاری هر نوع گرفتگی را برای شما رفع کنیم.

اولین روش باز کردن لوله استفاده از فنرو دستگاه ژنراتور برقی است که برای باز کردن گرفتگی لوله‌های حمام، توالت، تراس، پارکینگ و…استفاده می‌شود.

تشخیص ترکیدگی لوله در پیروزی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مخصوص نشت یابی و بدون تخریب که امروزه یکی از خواسته‌های اصلی مالکان می‌باشد. استفاده از روش‌های قدیمی پر هزینه و زمان‌گیر است. 

علت ایجاد گرفتگی در لوله فاضلاب

گرفتگی لوله‌های فاضلاب وقتی رخ می‌دهد که آشغال و اشیا اضافی به داخل لوله بروند و در سیفون و خمیدگی لوله گیر کنند و کم کم آن قسمت از لوله محل تجمع زباله‌ها شود. و در آخر رسوبی از مواد در لوله باقی بماند و باعث گرفتگی لوله فاضلاب شود.

با گرفتگی لوله افراد روش‌های مختلفی را امتحان می‌کنند تا بتوانند آن را باز کنند و در بسیاری از موارد موفق نمی‌شوند و با استرس و نگرانی با  شماره لوله بازکن‌هایی که قیمت ارزان‌تری دارند تماس می‌گیرند. حال آنها که لوله بازکن‌های غیر مجاز هستند و فقط مشکل شما را بیشتر می‌کنند و مشکل شما را به طور موقت حل می‌کنند و پس از چند روز مجددا لوله فاضلاب خواهد گرفت.

تشخیص ترکیدگی لوله در پیروزی

نحوه باز کردن لوله

برای حل این گونه مشکلات ابتدا باید دلیل گرفتگی تشخیص داده شود، و پس از آن اقدام به رفع آن کرد. تنها کسانی می‌توانند به صورت کامل این موارد را به درستی تشخیص دهند که تجربه کافی در این زمینه داشته باشند. توصیه می‌شود در صورت مواجه با گرفتگی لوله‌ها بلافاصله با شرکت‌هایی که خدمات لوله بازکنی 24 ساعته پیروزی را ارائه می‌دهند، تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان از بالا آمدن آب از لوله‌ها و آلوده کردن محیط جلوگیری کنید.

پس از تشخیص، سرویسکار با استفاده از دستگاه‌های مخصوصی شروع به رفع گرفتگی می‌کند. به عنوان مثال ممکن است که با تکنیک فنرزنی مشکل انسداد لوله رفع شود. در این صورت میله دستگاه را وارد لوله می‌کنند و با حرکت و فشار فنر شی و یا هر چیزی که باعث این مسدودیت شده را هل می‌دهد تا زمانی که آب بتواند کاملا از لوله عبور کند و از این طریق به چاه فاضلاب برسد. سپس محل مورد تعمیر شستشو داده می‌شود و تحویل مشتری می‌گردد. لوله بازکنی با دستگاه فنر برقی به دلیل اینکه به لوله و محیط اطراف صدمه‌ای وارئ نمی‌کند اولین راهی است که توسط نیروهای فنی انجام‌ می‌شود. اگر با استفاده از این روش لوله باز نشد، به سراغ دستگاه‌ها و روش‌های دیگر می‌روند.

دستگاه فنر برقی لوله بازکنی پیروزی

فنر برقی با نیروی برق کار می کند و مانند یک مته پرقدرت می تواند فنر را با فشار بالا وارد لوله کند. زمانی که فنر دستی با نیروی دست جواب نمی‌دهد بهتر است برای رفع گرفتگی لوله‌ها از فنر برقی استفاده کنید.

فنر برقی برای عمق‌های بالای ده متر استفاده می‌شود و نحوه کار کردن با فنر برقی تنها توسط افراد متخصص جایز است. نیروی مورد نیاز برای راه‌اندازی و چرخش فنر به وسیله موتور متصل به برق آن ایجاد می‌شود و معمولاً سر فنر با توجه به نوع و میزان گرفتگی عوض می‌شود و متناسب با آن می‌توان از سر فنرهای متفاوتی استفاده نمود. افراد مشغول فعالیت در لوله بازکنی تمیز پیروزی مهارت کار با دستگاه‌های گوناگون را دارند.

دستگاه تراکم هوا

بعد از دستگاه فنر برقی دستگاه تراکم هوا کاربرد فراوانی دارد و دررفع گرفتگی لوله‌ها به ما کمک می‌کند. فشار هوا توسط دستگاه ایجاد می‌شود .و برای گرفتگی در لوله‌ها کاربرد دارد و می‌تواند گرفتگی‌های موجود در انتهای لوله را نیز بازکند. دهانه دستگاه روی لوله فاضلاب قرار می‌گیرد تا فشار هوای ایجاد شده توسط دستگاه به داخل لوله هدایت شده و گرفتگی‌ها را رفع کند.

نشانه‌های پرشدن چاه در پیروزی

عمرمفیدو کارکرد چاه فاضلاب به عوامل مختلفی بستگی دارد. در زمین‌های ماسه‌ای خاک قدرت زهکشی بالایی دارد. که معمولا چاه به زودی پر نمی‌شود. در زمین‌های رسی از طرفی منافذ خاک جهت جذب آب کم هست. و از طرف دیگر به علت رسوب انواع مواد بر جداره چاه فاضلاب ، احتمال پرشدن چاه افزایش می‌یابد.

1.بوی بد فاضلاب بدون علت خاص

2.بازنشدن گرفتگی توالت ،کفشورهای مربوط به چاه

3.پیدا شدن حشرات موزی در توالت و حمام

4.چاه قدیمی که برای مدت طولانی تخلیه نشده باشد.

قیمت تخلیه چاه فاضلاب پیروزی

علل زود پرشدن چاه فاضلاب

یکی از دلایل ساده پر شدن چاه مصرف زیاد آب در ساختمان است. در هنگام شستشو موادی مانند انواع شوینده‌ها و چربی وارد چاه فاضلاب می‌شود. این مواد رسوب می‌کنند و به مرور زمان این رسوبات مانع از جذب آب فاضلاب می‌شود. در زمین‌های غیر ماسه‌ای جذب آب در خاک کمتر است. به همین دلیل چاه زود پر می‌شود.

چه زمانی باید تخلیه کرد؟

معمولا افراد زمانی برای تخلیه چاه پیروزی مراجعه می‌کنند که چاه آن قدر پرشده است که از لوله‌های فاضلاب بالا می‌زند. که ممکن است آب و مواد درون چاه به دیواره چاه و گلدانی آسیب جدی وارد کرده باشند که باعث ریزش دیواره چاه شود.

قیمت تخلیه چاه فاضلاب پیروزی

اگردر زمینه قیمت تخلیه چاه در پیروزی خواستید اطلاعاتی داشته باشید با شرکت بهترین تخلیه چاه پیروزی تماس گرفته تا تمام اطلاعات مورد نیاز وسایر خدمات تحت پوشش کاری این شرکت را به شما ارائه نماییم.

همچنان مجموعه ما در دیگر محله‌های استان تهران از جمله: منطقه جنوب تهران و منطقه شمال تهران، تجریش، سعادت آباد، جنت آباد، تهرانپارس، شهرک غرب، یافت آباد، پاسداران، ستارخان، پیروزی و نواب بصورت گسترده فعالیت دارد و تمامی خدمات ذکر شده فوق را به همشهریان خود ارائه می‌دهد.  

ارسال دیدگاه

Call Now Button